Kryolipolýza Vaše přímá cesta ke štíhlejší postavě zpět na naší nabídku služeb
Portfolio

Kryolipolýza je inovativní technologie

Na rozdíl od klasické liposukce se tuková tkáň nestěhuje na jiná místa. Tato inovativní metoda je skutečně převratná, účinná a bezbolestná. Odstraněné buňky jsou nenávratně pryč a výsledek je trvalý.

Jak to funguje

img

Kryolipolýza je nejnovější a nejmodernější technologií, která byla vyvinuta k redukci podkožního tuku. Principem této metody je razantní podchlazení tukových buněk, které odumírají a z těla jsou zcela přirozeným způsobem odplaveny lymfatickým systémem. Kryolipolýza garantuje trvalý výsledek s definitivním a nevratným úbytkem tukových buněk.

Kryolipolýza
img

 • zaručuje minimálně 25% úbytek tuku při první aplikaci
 • jedná se o zcela bezbolestný zákrok
 • účinky jsou daleko lepší a výraznější než u klasické liposukce
 • jedná se o zákrok zcela bezbolestný, neinvazivní, bez jakékoliv rekonvalescence
 • Klinické studie prokazují jedinečnost a výjimečnost této metody, která je schválenou léčebnou metodou lege artis v České republice i v zahraničí.

  Tato nejmodernější a zcela výjimečná technologie dovoluje zmrazit tukové buňky bez poškození a jakéhokoliv porušení pokožky.

  img

  Přístroj umožňuje naprosto cílené odstranění problémových partií, jako jsou tukové polštářky na bocích, břiše a jiných tělesných partiích. Zmražení tukových buněk zahájí v těle tzv. apoptózu, tj. postupné odumírání tukových buněk, které jsou pak naprosto přirozeně vylučovány z těla lymfatickým systémem. Pro zvýšení celkového efektu se doporučuje následná lymfatická drenáž.

  Kryolipolýza je procesem postupným, zcela přirozeným a naprosto bezpečným, nezvyšuje ani hladinu cholesterolu ani triglyceridů.

  kryolipolyza

  Postup

  kryolipolyza kryolipolyza

  Náš přístroj je nejmodernějším modelem druhé generace s možností zmražení až do výše -10ºC. Je vybaven "předehřevem", vakuovou aplikační hlavicí cca 20 cm a senzorem pro monitorování tepové frekvence. Lze na něm tudíž libovolně nastavit jak intenzitu, tak i vakuový podtlak.

  kryolipolyza kryolipolyza

  Na kůži je umístěn speciální gelová membrána proti omrzlinám, na kterou se přiloží aplikační hlavice, jež kombinuje vakuové sání s kryotechnologií. Tato hlavice dokáže nasát 1 - 2 kg tuku a umožňuje přesné vtažení tukového polštářku do aplikátoru. V průběhu procedury pociťuje klient lehký tlak a zpočátku i lokální pocit chladu, který ale rychle ustupuje. Celý proces trvá maximálně 45 - 60 minut a během této doby je možné relaxovat.

  kryolipolyza kryolipolyza

  Ihned po zákroku je nutné dodržovat zvýšený pitný režim, který podporuje přirozené vylučování odumřelých tukových buněk z těla lymfatickým systémem.

  Cena

  2 500,- (cena za dvě nasátí), 1 700,- (cena za jedno nasátí).

  Jedno nasátí trvá 45 minut.

  Studio Manuela 2011 Všechna práva vyhrazena, Londýnská 83, 120 00 Praha 2, tel./fax: 222 522 327, mobil: 728 198 923, info@studio-manuela.cz