O Studiu něco málo z naší historie
img img img img img

Studio Manuela

bylo otevřeno již v roce 1991, a jako první v republice nabídlo svým klientům metodu Stauffer concept, tedy cvičení na posilovacích stolech.

Za léta činnosti si získalo mnoho příznivců, řada z nich se stala na cvičení doslova "závislá" a navštěvuje naše studio dodnes.

V průběhu let jsme nabídku obohatili o další aktivity.

Hodně vyhledávaný je aerobní přístroj Vacushape pro spalování problematických partií v oblasti břicha a stehen. Nejnovější typ V4 kombinující přetlak, podtlak a infra umožňuje cvičení v tomto přístroji téměř všem klientkám.

Oblíbený je rolletic, účinný masážní stroj na vytvarování postavy. Hodně vyhledavaná je přístrojová lymfodrenáž přístrojem Lymfoven.

Dále nabízíme využití vibrační plošiny, pulzní magnetoterapii a v neposlední řadě ruční masáže.

Unikátní smyslový zážitek, který nikde jinde v podobném studiu nenajdete, je Alfasféra, nová forma hluboké relaxace, obnovení energie a rovnováhy.

Klubové prostředí v centru Prahy nabízí našim klientkám a klientům všech věkových kategorií individuální přístup při cvičení a terapiích určených nejen pro krásu, ale i pro zdraví.

Studio Manuela 2023 Všechna práva vyhrazena, Londýnská 83, 120 00 Praha 2, tel./fax: 222 522 327, mobil: 728 198 923, info@studio-manuela.cz