O Studiu něco málo z naší historie
img img img img img

Studio Manuela

bylo otevřeno již v roce 1991, a jako první v republice nabídlo svým klientům metodu Stauffer concept, tedy cvičení na posilovacích stolech.

Za léta činnosti si získalo mnoho příznivců, řada z nich se stala na cvičení doslova "závislá" a navštěvuje naše studio dodnes.

V průběhu let jsme nabídku obohatili o další aktivity.

Oblíbený je rolletic, účinný masážní stroj na vytvarování postavy. Hodně vyhledavaná je přístrojová lymfodrenáž přístrojem Lymfoven.

Dále nabízíme využití vibrační plošiny, pulzní magnetoterapii, solárium a v neposlední řadě ruční masáže.

Služby jsme rozšířili také o kryolipolýzu, moderní metodu k redukci podkožního tuku, spočívající v podchlazení tukových buněk.

Úplnou novinkou, kterou nikde jinde v podobném studiu nenajdete, je Alfasféra, nová forma hluboké relaxace, obnovení energie a rovnováhy, která vám poskytne unikátní smyslový zážitek.

Klubové prostředí v centru Prahy nabízí našim klientkám a klientům všech věkových kategorií individuální přístup při cvičení a terapiích určených nejen pro krásu, ale i pro zdraví.

VACUSHAPE

imgPodtlakový aerobní trenažér zaměřený na cílené spalování tuků v problémových partiích (břicho, boky, hýždě, stehna), odstranění celulitidy a zlepšení fyzické kondice.

vice o Vacushape

Alfasféra

Alfasféru můžeme považovat za revoluci v oblasti relaxace a wellness. Výprava do vnitřního světa, hluboká relaxace, obnovení energie a rovnováhy.

vice o Alfasféře

Studio Manuela 2011 Všechna práva vyhrazena, Londýnská 83, 120 00 Praha 2, tel./fax: 222 522 327, mobil: 728 198 923, info@studio-manuela.cz