Vacushape Podtlakový aerobní trenažér. zpět na naší nabídku služeb
Portfolio
Vacushape
Podtlakový aerobní trenažér.

Kombinuje působení podtlaku a pohyb na běžeckém pásu. Jde o cílené spalování tuků problémových partií: boky - břicho - hýždě – stehna.

Trénink ve VacuShape probíhá chůzí na běžeckém pásu po dobu 30-ti minut, problémové partie se přitom nachází v podtlakové kabině. Střídavým podtlakem je krev nasávána do kapilár v podkoží, kde působí jako přepravní médium a odvádí tuk z tukových buněk ke svalům, neboť jedině tam je možno tuk spálit. V průběhu aplikace je monitorována tepová frekvence tak, aby se jednalo po celou dobu o aerobní cvičení, kdy je spotřeba energie hrazena z 80% tuky a pouhých 20% tvoří cukry. Podtlakem je aktivován nejenom metabolismus tuků, ale i lymfatický systém, který zajišťuje lepší odvádění metabolických zplodin. Silné prokrvení pokožky a lepší zásobování kyslíkem, vitamíny, minerálními látkami a enzymy pozitivně působí proti "pomerančové kůži".

VacuShape prošel dlouhodobým testováním na Klinice pro sportovní medicínu v Bratislavě a na obezitologické klinice Prof. Mudr. Karla Martiníka v Hradci Králové. Sledování proběhlo na několika skupinách lidí různých věkových skupin, různých úrovní fyzické zdatnosti a procent tělesného tuku.

VÍCE O VACUSHAPE
Studio Manuela 2011 Všechna práva vyhrazena, Londýnská 83, 120 00 Praha 2, tel./fax: 222 522 327, mobil: 728 198 923, info@studio-manuela.cz